Teslimat Bilgileri

Teslimat Şartları:

100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava. Tüm Ürünlerde 100TL altında Türkiyenin heryerine sabit kargo fiyatı 8.50TL. Bütün ürünlerin KDV si fiyata dahildir.  Verilen siparişlerin teslimatları YILDIRIM EĞİTİM SAĞLIK GIDA TEKSTİL A.Ş. güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz UPS kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

Hafta içi saat 15:00 e kadar, Cumartesi ise yarım gün olacak şekilde verilen siparişler, aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde işleme alınırlar.

Siparişin verildiği günden ve ödeme onaylandıktan sonraki ilk iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim edilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günlerde (Cumartesi yarım gün) teslim edilebilmektedir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte UPS kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında veya içerisinde, size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimini isteyiniz.

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.

Sipariş ve Teslimat Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişten teslimata kadar ki tüm aşamalarını "Size ilettiğimiz UPS sipariş takip numarasından" UPS  web sayfasına girerek takip edebilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında 0216-372-4620 nolu telefondan ya da email yolu ile Müşteri Hizmetleri Servisimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.