Hakkımızda

Firmamız YILDIRIM A.Ş. Temelde sağlik sektöründe yatırım yapmış ve bu alandaki gelişmelerini devam ettiren bir kuruluştur. Hizmet sektöründen, pazarlama ve toptancılık sektörüne geçiştede Bebek ürünleri ile piyasaya girme kararı almıştır. Ve bu manada araştırmalarını tamamlayıp tüketici karşısında yeni yerini almak için yapılanmasını, ürün çeşitliliği ile birlikte tamamlamaya çalışmaktadir.

Bebek ürünlerinin pazar paylarının dağılımı, gelişmeleri ve yeni ürünlerin piyasaya tanıtılması ve tüketiciye pazarlanması konusunda gün geçtikçe artan bir bilinçli tüketici kimliği öne çikmaya başlamış ve ürünlerde istenen özelliklerde bu kimliğe göre artmıştır. Güvenlik şekil ve kullanım kolaylığı, son yıllarda oldukça önem kazanan uluslar arası standartlara uygunluk gibi özellikler muşteri tarafından aranan vasıflar olmustur. Ayrıca firmaların kendilerini gelistirmeleri ve bu gelişmeleride eski ürünlerede uygulanabilirliği önem kazanmıştır. Bütün bu özellikler tümüyle yani makul bir fiyat ilede tuketiciye sunulduğunda, bilinçlenmiş tüketicilerin ürünleri kolaylıkla benimsediği görülmüştür.

Son yıllarda gelişen anne ve bebek ürünleri pazarı sadece bilinen ürün gurupları dışında tasarıma ve kullanıma yönelik yeni buluşlar ilede gittikçe büyüyen bir pazar haline gelmiştir. Bu manada şirketimiz gelişmekte olan bu pazarda patenti ve üretim hakkı kendine ait olan Emzirme Minderi, Bebek Taşima Desteği, ve Uyku Yastığı ile (Inovation product) gurubunda Casualnest markasını Türkiye pazarına bir ilk olarak sunmuştur. Daha sonra dünya Pazarında İsviçre, İspanya gibi ülkelerede bu markayı onurla taşımıştır.

Temsil ettiğimiz bütün ürünler PrEN kalite yönetim sistemlerine ve Oeko-Tex Standart 100 e uygun olarak üretilmiştir ve gelecektede yürürlülüğe girecek bütün dünyada geçerli olan standartlara uygunluk göstermektedir.

Dr. Murat YILDIRIM